تبلیغات
عصر تنهایی - طالب زاده: ماجرای پوستری كه هنگام سخنرانی احمدی‌نژاد در نیویورك توزیع شد / مطالب فیلم موهن برگرفته از چه كتابی است؟
عصر تنهایی
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


با سلام
محمد حسن عابدی هستم فارغ التحصیل رشته ی حقوق، علاقه مند به شعر ،خصوصا غزل و ترانه. گاه گاهی حرف دل را به ترانه و دلتنگی هایم را به غزل می نویسم.
اشعار شاعران خوب کشور را با نام خود صاحب اثر برای عزیزان به اشتراک میگذارم.همچنین خوشحال میشوم نظرات ارزشمند خود را مهمان اشعار هرچند ضعیف بنده كنید..
با آرزوی بهترین ها
مانا باشید..

مدیر وبلاگ : مدیر:
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتون راجع به وبلاگ چی هست؟


http://snn.ir/pic/13910706037_2011297178e.jpg
طالب زاده:

ماجرای پوستری كه هنگام سخنرانی احمدی‌نژاد در نیویورك توزیع شد / مطالب فیلم موهن برگرفته از چه كتابی است؟

در زمان سخنرانی رئیس جمهور پوستری را در تمام نیویورک پخش کردند مبنی بر اینكه مسلمانان وحشی هستند و عنوان آن این بود ...

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از قم، نادر طالب زاده شب گذشته در بیست و هشتمین نشست از سلسله نشست‌های انقلاب اسلامی، «مخاطرات امروز و فردا» که با حضور طلاب و دانشجویان انقلابی در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، با اشاره به اینکه فیلم موهن اتفاق معمولی نبود و پیشینه آن را از قبل داشتیم، تصریح کرد: سلمان رشدی در سال های ابتدای انقلاب کتاب آیات شیطانی را نوشته بود که با عکس العمل شدید مسلمانان مواجه شد.

وی با بیان اینکه جهان غرب پس از حکم امام(ره) نسبت به کتاب سلمان رشدی با مقدسات اسلامی آشنا شد، افزود: غربی که ادعای آزادی بیان دارد با این شُک وارد فاز جدیدی از تقابل با اسلام شدند.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون بیان داشت: حضرت امام(ره) در آخرین سال های عمر خود خط قرمزی برای دنیای غرب از تمدن اصیل اسلامی مشخص کرد.

طالب زاده با بیان اینکه امروز قدرت تاثیرگذاری اسلامی برای غرب مشخص شده و بی تابانه اقدام به ساخت این فیلم کرده است، بیان داشت: این فیلم سند دقیق بریده شدن غرب از اسلام است که یکی از برکات آن معرفی فرهنگ توخالی و ضعف دار غرب به مردم خود می باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز ضعف دشمن در برابر اسلام نمایان شده است، گفت: بسیاری از مردم غرب در برابر این حرکت حالت کسالت و بی حالی که نشانه بی تمدنی است، نشان می دهند و در مقابل آن تمدن اسلام با این همه قدرت وارد معرکه شده است.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون با بیان اینکه غرب در این قرن به دنبال محدود کردن سانتریفیوژهای  اسلامی ایران است، گفت: دشمن امروز از انرژی هسته ایران ترسی ندارد و آن چیزی که از آن ترس دارد، قدرت تاثیرگذاری اسلام در بین مردم دنیا است.

طالب زاده با بیان اینکه اگر بیداری اسلامی اتفاق نمی افتاد، کفار غربی از ترس خود این فیلم را نمی ساختند، گفت: چند ماه پیش هالیوود فیلمی ساخته شده به اسم دیکتاتور که ظاهرا قذافی را مسخره می کند و اشاره به ایران هم دارد ولی بازیگر اصلی آن فردی یهودی است که می خواهند فرهنگ مردم مسلمان را دست بیندازند.

وی ادامه داد: این فیلم بی سابقه طنز است و در این فیلم اسلام و مسلمانان را دست انداخته اند.

تهیه کننده برنامه راز با اشاره به اینکه فیلم موهن به پیامبر شش ماه پیش ساخته شده بود، خاطرنشان کرد: دشمنان با یک طراحی خاص در زمان و وقت مناسبی این فیلم را منتشر کرده اند.

این کارشناس رسانه با بیان اینکه مومنان باید بدانند که چه کسانی پشت این فیلم های ضداسلامی هستند، گفت: در زمان سخنرانی رئیس جمهور پوستری را در تمام نیویورک پخش کرده اند که مسلمانان وحشی هستند و عنوان آن «فاصله بین جهان متمدن و وحشی گری» است که این اقدام بی سابقه است.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور هفت سال است که به نیویورک برای سخنرانی سفر می کند، بیان داشت: در این سال ها سابقه نداشته است که چنین اقدامی بر علیه اسلام و مسلمانان در آمریکا و در این سطح صورت گیرد.

طالب زاده با تاکید بر اینکه مهمترین مسئله در این فیلم متن آن است که باید زوایای پنهان آن مشخص شود، گفت: زنی به نام پاملا گرل و با شریک خود به نام مارکس مسنکر پشت صحنه این فیلم هستند و مسلمانان باید آنان را بشناسند.

تهیه کننده برنامه راز با اشاره به اینکه سایتی به نام علی سینا حدود 10 سال است که علیه اسلام و پیامبر(ص) تبلیغات می کند، خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان و تکنیسین ها این سایت توسط گروهی از صهیونیست ها اداره می وشد ولی به نام یک شخص است.
 
وی با اشاره به اینکه این گروه صهیونیستی کتابی به نام درک پیامبر اسلام منتشر کرده اند، بیان داشت: مطالب و کلمات فیلم موهن به پیامبر(ص) برگرفته از این کتاب است که نشان دهنده ارتباط مستقیم این فیلم با این گروه صهیونیستی است.

طالب زاده با بیان اینکه علی سینا خود را در هیچ مکان و محلی ظاهر نکرده است، تصریح کرد: بسیاری از مسلمانان این شخص را برای مناظره دعوت کرده اند ولی در هیچ محلی ظاهر نمی شود و علت این امر را حفاظت از جان خود ذکر می کند.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه دیوید هروویست انسانی است که مسئول مبارزه با اسلام در آمریکا است، گفت: این فرد شخصیتی رسمی دارد که در مراکز بزرگ فکری آمریکا حضور داشته و زیردستان آن مارکس مکسر و پاملا بنگر روز گذشته در آمریکا سخنرانی کردند.

وی با اشاره به اینکه سخنرانی شخصیت های آمریکایی که بر علیه اسلامی بیان می شود، باید ترجمه شده و در اختیار مسلمانان قرار بگیرد، گفت: مسببین اصلی هتک حرمت و اسلام ستیزی باید به مسلمانان جهان معرفی شده و مورد لعن مردم قرار گیرد.
 
طالب زاده با تاکید بر اینکه پس از اهانت به پیامبر(ص) در فیلم موهن وارد فاز جدیدی از این مسئله شده ایم، گفت: دستپاچگی دشمنان غربی در انتشار این فیلم مشخص است و این مسئله نشان دهنده پایان کار دنیای استکبار غرب می باشد.

این کارشناس رسانه افزود: تمام متفکران غربی گفته اند که این فیلم نبوده و توهین نامه است.

وی با بیان اینکه یکی از برکات این فیلم موهن این بود که مکر کفار برای همه مشخص و نمایان گشت، گفت: توهین هایی که به مقدسات اسلامی انجام می شود نشان دهنده این است که غرب تمدن ندارد و در برابر تمدن اصیل اسلامی نیز شکست خورده است.
 
طالب زاده با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری با حضور حجاج بسیار دقیق و شفاف بود، بیان داشت: آتش اعتراض و بیداری مردم خاموش نمی شود و چون این فیلم در اینترنت وجود دارد، حرکات اعتراضی نیز ادامه خواهد داشت.

تهیه کننده برنامه راز با تاکید بر اینکه بی احترامی به پیامبر(ص) آغاز یک پایان است، گفت: موضع گیری های شخصیت ها و روسای مذهبی مسیحیت و دیگر ادیان بسیار جذاب و جالب است.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون با بیان اینکه هفته آگاهی از فاشیسم اسلامی پس از اولین سخنرانی احمدی نژاد در آمریکا راه اندازی شده است، تاکید کرد: وظیفه ما این است که حقایق جنگ رسانه ای را با کد و رمز به مردم معرفی و هر روز مطالب جدیدتری را به این لیست اضافه کنیم.

وی با اشاره به اینکه معرفی اسم فیلم بین مردم کافی نیست، گفت: باید مردم بدانند که چه کسانی پشت این فیلم هستند و این افراد در کدام محافل آمریکا رفت و آمد کرده و با کدام روسای جمهور آمریکا ارتباط دارد.

طالب زاده با اشاره به اینکه بیداری اسلامی مقدم بر فیلم توهین به پیامبر بوده است، گفت: بیداری اسلامی کفار را کلافه کرده و ادعاهای دموکراسی و آزادی بیان را زیر سوال برده است.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون با بیان اینکه توهین به مقدسات اسلامی نشات گرفته از دست پاچگی دشمنان در مقابل اسلام است، ادامه داد: تهدیدهای تو خالی دشمنان برای ما یک علامت است که صحنه عوض شده است.

وی با اشاره به اینکه تمدن غرب نقصان خود را نشان داده و تمدن واقعی در حال شکوفایی است، گفت: طبق قانون اساسی آمریکا تهدید به حمله با بمب اتم خلاف قانون است و همه گزینه ها روی میز می باشد، یعنی اینکه حمله با بمب اتم بلامانع می باشد و این نشان دهنده کلافگی کشورهای غربی از اسلام و ایران است.

طالب زاده با بیان اینکه قدرت موشکی غیرقابل متقارن ایران را همه کشورها می دانند، بیان داشت: مانور آنان هم برای این است که بگویند ما هم هستیم و این مسئله هیچ صحنه ای را در منطقه تغییر نخواهد داد.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون علت پایان جنگ ویتنام را سربازگیری و سپس اعتراض سربازان نسبت به جنگ آمریکا دانست و تصریح کرد: آمریکا سربازی برای جنگ دیگری ندارد و سربازان حقوق بگیر و داوطلب ارتش نیز از جنگ خسته شده اند.

وی افزود: کفار یهود نمی خواهند که جنگ خاتمه یابد و چون مسبب مشکلات خود را ایران می دانند در صدد تهاجم با ایران هستند.

طالب زاده شهادت خبرنگار شبکه پرس تی را مهم دانست و گفت: این شبکه از شبکه های تاثیرگذار جهانی و از رقبای قوی غرب می باشد.

منتقد و تحلیل گر سینما و تلویزیون افزود: این شبکه چهار مجری دارد که آدم های مهم در غرب می باشند؛ یکی از مجری ها از بستگان تونی بلر است که مسلمان شده است، به این دلیل حتما این شبکه هدف قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه من 30 سال است که منتظر پرس تی وی بوده ام، بیان داشت: شهادت این خبرنگار توفیقات این شبکه است و این خونی بود که به روح تولید پرس تی وی داده شد.

طالب زاده با اشاره به اینکه برنامه های تلویزیونی صهیونیستی در آمریکا مردم این کشور را به خواب برده است، خاطرنشا کرد: رشد رسانه های جایگزین بعد از 11 سپتامبر و بعد از آن دشمنی احمقانه با محوریت ایران صورت گرفته است.
نوع مطلب :
برچسب ها : بر گرفته از شبکه خبر دانشجو،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 6 مهر 1391
سه شنبه 17 مرداد 1396 04:52
I got this web site from my friend who shared with me about
this site and now this time I am browsing this web site and reading very
informative articles here.
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:26
Wow, this post is nice, my younger sister is
analyzing such things, therefore I am going to convey her.
سه شنبه 18 مهر 1391 18:24
آرامش چیست ؟

نگاه به گذشته و شکر خدا

نگاه به اینده و اعتماد به خدا

نگاه به اطراف و جستجوی خدا

نگاه به درون و دیدن خدا

لحظه هایتان سر شار از بوی خدا . .
یکشنبه 9 مهر 1391 19:56
گر کنار جسدم نام بلندت ببرند،حسین جان
از میان کفـــــــــنم سینه زنان برخیزم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
/z_a_u.js">


كد های ماوس

چت روم
قالب وبلاگ
گالری عکس
دریافت همین آهنگ
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای عصر تنهایی محفوظ است